Tłumacz

plenetdeitlvruuk

Frezowanie

Frezowanie

Posiadamy ploter frezująco-grawerujący o powierzchni roboczej, pozwalającej frezować obiekty o rozmiarach do 2000x3000 [mm]. Głównym zadaniem tego urządzenia jest komputerowa obróbka tworzyw sztucznych i drewna.

Urządzenie to pozwala na bardzo dokładne frezowanie - wycinanie, skomplikowanych - znaków, liter, logotypów, szablonów, w płytach z pleksi, DIBONDU i PCV. Ploter ten jest niezastąpionym urządzeniem, przy produkcji kasetonów z frezowanym kątem, liter przestrzennych zwykłych jak i podświetlanych. Jednocześnie ma on zastosowanie nie tylko w reklamie. Wycinane elementy z płyt typu HIPS, MDF czy drewna, można zastosować w aranżacji wnętrz, stolarce i budowie modeli czy makiet.

Każde zlecenie kalkulujemy indywidualnie. Do każdego frezowanego elementu podchodzimy ze starannością i uwagą, co gwarantuje zadowolenie klienta. Wszystkie zlecenia zarówno mniejsze i te duże traktujemy poważnie i z jednakowym zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy klientów z branży reklamowej, stolarskiej oraz tych którzy mają pomysł i chcą go zrealizować.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cenami.

 

 

FREZOWANIE

CENNIK

Znajdź na stronie

OBECNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1439835

ZERKNIJ