Tłumacz

plenetdeitlvruuk

Szkło ornamentowe

Polistyren - PS (SZKŁO ORNAMENTOWE)


Szkło z polistyrenu (PS) występuje w formie gładkiej i wzorzystej. Polistyren gładki na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od naturalnego szkła chociaż wykonane jest z tworzywa sztucznego.
Zarówno płyty gładkie jak i szkło wzorzyste znakomicie nadają się do szklenia drzwi, mebli, do budowy kabin prysznicowych, ścianek działowych, ścianek wanien i pryszniców, osłon świetlnych, sufitów podwieszanych, balustrad.
Szkło bezpieczne z polistyrenu stosować można tylko wewnątrz ponieważ nie jest ono odporne na działanie czynników atmosferycznych. Szkło polistyrenowe jest bardziej odporne na uderzenia niż szkło mineralne, przy pęknięciu nie powstają odpryski i ostre krawędzie.

cięcie: nożem do wykładzin nacina się powierzchnię i przełamuje na krawędzi
piłowanie: piłować można typowymi, dostępnymi narzędziami takimi jak: brzeszczot, piła płatnica, piła tarczowa z drobnymi zębami, otwornica włosowa
wiercenie: wiertarką, używając ostrych wierteł do metalu
gięcie: przy pomocy narzędzi na gorące powierzchnie. Płytę nagrzewa się obustronnie. Powierzchnię płyty od źródła gorącego powietrza trzymać w odległości 15 cm.
ścieranie: kąty dopracować można papierem ściernym
klejenie: wszelkimi dostępnymi klejami polistyrenowymi (poliwinylobenzynowymi).


Dostępne kolory:

   

- Duże płyty ze szkła ornamentowego w formacie 134 x 200 cm
Z tych płyt można wykonać obudowy mebli, dzwi suwane, balustrady schodów, ścianki wanien i pryszniców, osłony świetlne, oryginalne barki domowe.

FREZOWANIE

CENNIK

Znajdź na stronie

OBECNIE GOŚCIMY

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1439840

ZERKNIJ