Alupanele, Dibond, Płyty kompozytowe

Płyta kompozytowa Akces to materiał elewacyjny składający się z zewnątrz z dwóch warstw aluminium [0,3 mm] wypełnionych rdzeniem polietylenowym o niskiej gęstości lub niepalnym rdzeniem mineralnym.

Opis, kolorystyka, właściwości

PŁYTY KOMPOZYTOWE

Płyty takie posiadają wiele zalet, które dają szerokie zastosowanie – w galeriach, biurowcach, domach handlowych, terminalach lotniczych, bankach, halach wystawowych. Możliwość mocowania na lekkich konstrukcjach, nawet w dużych formatach ze względu na lekkość. Są sztywne, twarde, gładkie, dostępne w kilkunastu kolorach, posiadają dużą wytrzymałość na zginanie, odporne na uderzenia, a doskonała powłoka PVDF zapewnia niezwykłą odporność na warunki atmosferyczne.

Systemy płyt kompozytowych cechują się bardzo niskim współczynnikiem rozszerzalności termicznej i dużą łatwością montażu, płyty zapewniają wspaniałe właściwości mechaniczne i dużą wytrzymałość na wstrząsy. Są zarówno sztywne jak i lekkie, ważąc 3,4 razy mniej niż płyty stalowe i 1,6 razy mniej niż wykonane z samego aluminium. Płyty tłumią dźwięk do 28 dB.

Płyty stosować można w przedziale temperatur od -50 do +80 st. C. Rozciągliwość liniowa wynosi od 0,024 mm/m/st.C do około 1 mm/m przy różnicy temperatur 40 st.C.

Alupanel Akces
MASZ PYTANIE ? CHĘTNIE ODPOWIEMY
FORMULARZ KONTAKTOWY
Kontakt www
* Akceptacja Polityki prywatności | To Pole jest wymagane !

Copyright © 2020 Akces Co. Sp.J. | 94-007 Łódź, ul.Maratońska 160A | NIP 725-002-11-59 | REGON 470539479

Created by ENTER  2020